Şekersiz Lokum

ŞEKERSİZ LOKUM, Geleneksel Afyon Lokumunun Dünya genelinde bilinmesi ve bu lokumun tadını bilipte diyabet hastalığından dolayı, bu lezzetten uzak kalan yani mağrum olan siz değerli müşterilerimize özel olarak sadece taze meyvalar ile tatlandırarak üretmiş olduğumuz şekerleme türüdür. Şekersiz Lokum diyabet hastaları için önerilmekte ve diyabet hastaları olmayanlarda rahatlıkla tüketebilmektedir.

ŞEKERSİZ LOKUM

Ustalığın ve bilgeliğin buluşmasının sonucu olan şekersiz lokum ( afyon şekersiz lokum) sadece diyabet hastalığı olan kişiler için değil dünya genelinde bağışıklık sistemine çare arayan ve damak zevkini şenlendirmek için üretilmiştir.

Şekersiz Lokum hakkında tüm bilgilere videolardan ulaşabilir, online olarak siparişinizi verebilir ve sizlerde bu lezzeti tatmış olursunuz.

Afyonlu olan ABDULLAH DEMİR ve kardeşinin tecrübesi Bursa’ da geliştirmiş olduğu şekersiz lokum tam bir vitamin ve enerji kaynağı olup belgelendirilmiştir.

35 yıllık lokum ustası Abdullah Demir, uzun yıllar yaptığı araştırmalar neticesinde, içinde şeker pancarından yapılmış şekerin bulunmadığı şekersiz lokum imâl etmeyi başardı. 8 ayrı meyvenin konsantresinden oluşan Şekersiz lokumu, Dünya genelin de büyük rağbet görmektedir.

ŞEKERSİZ LOKUM

  • İkramzade Lokumları İzin
  • İkramzade Lokumları İzin
  • İkramzade Lokumları İzin
  • İkramzade Lokumları İzin
  • İkramzade Lokumları İzin
ArabicEnglishRussianTurkish
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.